+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Svi oglasi

Svi oglasi oglasa: 125
oglasa: 125
€ 700.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
800 m²
Cijena po m²
875 €/m²
Detalji
€ 200.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Nikiti
Površina
850 m²
Cijena po m²
235 €/m²
Detalji
€ 5.000.000

Hotel na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.100 m²
Sobe
25
Cijena po m²
4.545 €/m²
Detalji
€ 1.750.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.100 m²
Cijena po m²
1.591 €/m²
Detalji
€ 550.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Nikiti
Površina
1.100 m²
Cijena po m²
500 €/m²
Detalji
€ 130.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Salonikiou
Površina
1.200 m²
Cijena po m²
108 €/m²
Detalji
€ 40.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.200 m²
Cijena po m²
33 €/m²
Detalji
€ 100.000

Zemljište na prodaju

Ormilia, Nea Sermili
Površina
1.250 m²
Cijena po m²
80 €/m²
Detalji
€ 250.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Tripotamos
Površina
1.267 m²
Cijena po m²
197 €/m²
Detalji
€ 8.000.000

Hotel na prodaju

Pallini, Nea Skioni
Površina
1.300 m²
Sobe
50
Cijena po m²
6.154 €/m²
Detalji
€ 175.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Tripotamos
Površina
1.400 m²
Cijena po m²
125 €/m²
Detalji
€ 520.000

Zemljište na prodaju

Panagia, Pirgadikia
Površina
1.600 m²
Cijena po m²
325 €/m²
Detalji
€ 110.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
1.750 m²
Cijena po m²
63 €/m²
Detalji
€ 350.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Vourvourou
Površina
1.780 m²
Cijena po m²
197 €/m²
Detalji
€ 65.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Vourvourou
Površina
1.800 m²
Cijena po m²
36 €/m²
Detalji
€ 180.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Neos Marmaras
Površina
1.850 m²
Cijena po m²
97 €/m²
Detalji
€ 50.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Ormos Panagias
Površina
2.015 m²
Cijena po m²
25 €/m²
Detalji
€ 620.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Nikiti
Površina
2.023 m²
Cijena po m²
306 €/m²
Detalji
€ 78.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
2.027 m²
Cijena po m²
38 €/m²
Detalji
€ 490.000

Zemljište na prodaju

Makris Gialos, Analipsi
Površina
3.820 m²
Cijena po m²
128 €/m²
Detalji
€ 450.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
4.003 m²
Cijena po m²
112 €/m²
Detalji
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naša agencija za nekretnine SithoniaProperties (Nekretnine) posluje na Sitoniji, Halkidiki, sa sjedištem u Nikitiju. Prodaja nekretnina i zemljišta, najam i upravljanje vašim posjedima.
Imamo širok raspon parcela, luksuznih kuća, stanova, mezoneta, vila, investicijskih i komercijalnih nekretnina. Nudimo sveobuhvatne usluge s najboljim partnerima za vašu trenutnu i najbržu uslugu, osiguravajući maksimalne interese naših klijenata.
Surađujemo s profesionalcima u industriji, kao i javnim bilježnicima, inženjerima, odvjetnicima i geodetima, kako bismo mogli pružiti najbolji rezultat za najbržu obradu ugovora. Naš cilj je neposredna i najbolja usluga.
Nudimo usluge prodaje nekretnina, renoviranja i nadzora našeg ureda do završetka.
U našem uredu najvažnije su stvari koje nas razlikuju organiziranost, dosljednost i povjerljivost, kao i povjerenje naših klijenata.
Naš ured preuzima upravljanje vašim nekretninama (upravljanje rezervacijama-Airbnb, prijava i odjava)
Na čarobnom položaju Sitonije, koja je jedno od najljepših prirodnih mjesta na svijetu, skladno spajajući planine i more.
Naš ured može dosljedno odgovoriti na svaku potrebu svojih klijenata. Naš cilj je da naši klijenti uvijek pronađu kuću i okućnicu iz snova, a iznad svega naša je briga.

Navigacija

  • Naša tvrtka
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +306944557800

      Radno vrijeme

      Ponedjeljak 09:00 - 21:00