+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 125
listings: 125
€ 730.000

Villa te koop

Sithonia, Elia
Gebied
128 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 470.000

Maisonnette te koop

Toumpa, Kato Toumpa
Gebied
130 m²
Kamers
3
Badkamers
3
Details
€ 470.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
131 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 400.000

Maisonnette te koop

Pallini, Paliouri
Gebied
136 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 380.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
143 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 690.000

Villa te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
145 m²
Kamers
3
Badkamers
4
Details
€ 315.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Agios Nikolaos
Gebied
149 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Details
€ 500.000

Hotel te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
150 m²
Kamers
11
Prijs per m²
3.333 €/m²
Details
€ 3.750 / maand

Winkel huren

Sithonia, Neos Marmaras
Gebied
150 m²
Kamers
2
Prijs per m²
25 €/m²
Details
€ 85.000

Winkel te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
150 m²
Kamers
2
Prijs per m²
567 €/m²
Details
€ 120.000

Plot te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
152 m²
Prijs per m²
789 €/m²
Details
€ 380.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Elaionas
Gebied
160 m²
Kamers
5
Badkamers
3
Details
€ 180.000

Plot te koop

Sithonia, Agios Nikolaos
Gebied
165 m²
Prijs per m²
1.091 €/m²
Details
€ 125.000

Vrijstaand huis te koop

Ormilia, Center
Gebied
170 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 750.000

Villa te koop

Sithonia, Fteroti
Gebied
180 m²
Kamers
6
Badkamers
3
Details
€ 650.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
180 m²
Kamers
5
Badkamers
3
Details
€ 990.000

Zakelijke gebouw lokalen te koop

Sithonia, Vourvourou
Gebied
200 m²
Kamers
5
Prijs per m²
4.950 €/m²
Details
€ 260.000

Plot te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
205 m²
Prijs per m²
1.268 €/m²
Details
€ 2.000.000

Hotel te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
220 m²
Kamers
7
Prijs per m²
9.091 €/m²
Details
€ 250.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
240 m²
Kamers
5
Badkamers
2
Details
€ 1.050.000

Villa te koop

Sithonia, Vourvourou
Gebied
240 m²
Kamers
8
Badkamers
4
Details
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Ons makelaarskantoor SithoniaProperties (Real Estate) is actief in Sithonia, Halkidiki, met het hoofdkantoor in Nikiti. Verkoop van onroerend goed en grond, verhuur en beheer van uw eigendommen.
Wij hebben een breed scala aan percelen, luxe huizen, appartementen, maisonnettes, villa's, investerings- en commerciële panden. Wij bieden uitgebreide diensten met de beste partners voor uw onmiddellijke en snelste service, waarbij de belangen van onze klanten maximaal worden gewaarborgd.
Wij werken samen met professionals in de industrie, maar ook met notarissen, ingenieurs, advocaten en landmeters, met als doel het beste resultaat te kunnen leveren voor de snelste verwerking van contracten. Ons doel is onmiddellijke en beste service.
Wij bieden diensten aan op het gebied van verkoop van onroerend goed, renovaties en toezicht op ons kantoor tot aan de oplevering.
Organisatie, consistentie en vertrouwelijkheid zijn bij ons kantoor de belangrijkste kenmerken die ons onderscheiden, net als het vertrouwen dat wij bij onze cliënten hebben.
Ons kantoor verzorgt het beheer van uw eigendommen (boeking-Airbnb-beheer, in- en uitchecken).
Op de magische locatie van Sithonia, een van de mooiste natuurgebieden ter wereld, waar bergen en zee harmonieus samenkomen.