+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 125
listings: 125
€ 1.850.000

Villa te koop

Sithonia, Schoinia
Gebied
240 m²
Kamers
8
Badkamers
6
Details
€ 1.200.000

Villa te koop

Sithonia, Limani Karra
Gebied
240 m²
Details
€ 750.000

Villa te koop

Sithonia, Elia
Gebied
250 m²
Kamers
4
Badkamers
5
Details
€ 760.000

Villa te koop

Sithonia, Schoinia
Gebied
260 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 1.000.000

Complex te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
300 m²
Kamers
8
Badkamers
5
Details
€ 1.200.000

Plot te koop

Toroni, Sarti
Gebied
304 m²
Prijs per m²
3.947 €/m²
Details
€ 1.250.000

Villa te koop

Toroni, Center
Gebied
310 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 170.000

Plot te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
330 m²
Prijs per m²
515 €/m²
Details
€ 260.000

Plot te koop

Sithonia, Paradeisos
Gebied
330 m²
Prijs per m²
788 €/m²
Details
€ 380.000

Plot te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
330 m²
Prijs per m²
1.152 €/m²
Details
€ 250.000

Plot te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
350 m²
Prijs per m²
714 €/m²
Details
€ 100.000

Plot te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
360 m²
Prijs per m²
278 €/m²
Details
€ 650.000

Hotel te koop

Sithonia, Neos Marmaras
Gebied
450 m²
Kamers
14
Prijs per m²
1.444 €/m²
Details
€ 120.000

Plot te koop

Pallini, Agia Paraskevi
Gebied
470 m²
Prijs per m²
255 €/m²
Details
€ 88.000

Plot te koop

Toroni, Skala Sikeas
Gebied
500 m²
Prijs per m²
176 €/m²
Details
€ 65.000

Plot te koop

Toroni, Skala Sikeas
Gebied
500 m²
Prijs per m²
130 €/m²
Details
€ 55.000

Plot te koop

Toroni, Skala Sikeas
Gebied
500 m²
Prijs per m²
110 €/m²
Details
€ 210.000

Plot te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
520 m²
Prijs per m²
404 €/m²
Details
€ 70.000

Plot te koop

Sithonia, Neos Marmaras
Gebied
520 m²
Prijs per m²
135 €/m²
Details
€ 320.000

Plot te koop

Sithonia, Paradeisos
Gebied
537 m²
Prijs per m²
596 €/m²
Details
€ 650.000

Plot te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
700 m²
Prijs per m²
929 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Ons makelaarskantoor SithoniaProperties (Real Estate) is actief in Sithonia, Halkidiki, met het hoofdkantoor in Nikiti. Verkoop van onroerend goed en grond, verhuur en beheer van uw eigendommen.
Wij hebben een breed scala aan percelen, luxe huizen, appartementen, maisonnettes, villa's, investerings- en commerciële panden. Wij bieden uitgebreide diensten met de beste partners voor uw onmiddellijke en snelste service, waarbij de belangen van onze klanten maximaal worden gewaarborgd.
Wij werken samen met professionals in de industrie, maar ook met notarissen, ingenieurs, advocaten en landmeters, met als doel het beste resultaat te kunnen leveren voor de snelste verwerking van contracten. Ons doel is onmiddellijke en beste service.
Wij bieden diensten aan op het gebied van verkoop van onroerend goed, renovaties en toezicht op ons kantoor tot aan de oplevering.
Organisatie, consistentie en vertrouwelijkheid zijn bij ons kantoor de belangrijkste kenmerken die ons onderscheiden, net als het vertrouwen dat wij bij onze cliënten hebben.
Ons kantoor verzorgt het beheer van uw eigendommen (boeking-Airbnb-beheer, in- en uitchecken).
Op de magische locatie van Sithonia, een van de mooiste natuurgebieden ter wereld, waar bergen en zee harmonieus samenkomen.
Ons kantoor kan voortdurend inspelen op alle behoeften van haar cliënten. Ons doel is altijd dat onze klanten het huis en perceel van hun dromen vinden. Altijd tot uw beschikking en bovenal is klantenservice onze zorg.