+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 125
listings: 125
€ 320.000

Pakket te koop

Sithonia, Diaporos
Gebied
4.005 m²
Prijs per m²
80 €/m²
Details
€ 45.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
4.024 m²
Prijs per m²
11 €/m²
Details
€ 950.000

Pakket te koop

Sithonia, Vourvourou
Gebied
4.059 m²
Prijs per m²
234 €/m²
Details
€ 200.000

Pakket te koop

Sithonia, Elia
Gebied
4.250 m²
Prijs per m²
47 €/m²
Details
€ 220.000

Pakket te koop

Sithonia, Agios Nikolaos
Gebied
4.668 m²
Prijs per m²
47 €/m²
Details
€ 150.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
5.100 m²
Prijs per m²
29 €/m²
Details
€ 220.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
5.880 m²
Prijs per m²
37 €/m²
Details
€ 150.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
6.000 m²
Prijs per m²
25 €/m²
Details
€ 73.000

Pakket te koop

Ormilia, Metamorfosi
Gebied
6.300 m²
Prijs per m²
12 €/m²
Details
€ 80.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
6.500 m²
Prijs per m²
12 €/m²
Details
€ 105.000

Pakket te koop

Polygyros, Gerakini
Gebied
8.000 m²
Prijs per m²
13 €/m²
Details
€ 400.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
8.000 m²
Prijs per m²
50 €/m²
Details
€ 180.000

Pakket te koop

Sithonia, Elia
Gebied
8.500 m²
Prijs per m²
21 €/m²
Details
€ 100.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
11.000 m²
Prijs per m²
9 €/m²
Details
€ 1.900.000

Pakket te koop

Sithonia, Vourvourou
Gebied
11.900 m²
Prijs per m²
160 €/m²
Details
€ 1.000.000

Pakket te koop

Pallini, Paliouri
Gebied
12.860 m²
Prijs per m²
78 €/m²
Details
€ 10.000.000

Plot te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
16.000 m²
Prijs per m²
625 €/m²
Details
€ 2.500.000

Plot te koop

Pallini, Paliouri
Gebied
24.000 m²
Prijs per m²
104 €/m²
Details
€ 1.350.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
41.345 m²
Prijs per m²
33 €/m²
Details
€ 1.300.000

Pakket te koop

Sithonia, Paradeisos
Gebied
54.000 m²
Prijs per m²
24 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Ons makelaarskantoor SithoniaProperties (Real Estate) is actief in Sithonia, Halkidiki, met het hoofdkantoor in Nikiti. Verkoop van onroerend goed en grond, verhuur en beheer van uw eigendommen.
Wij hebben een breed scala aan percelen, luxe huizen, appartementen, maisonnettes, villa's, investerings- en commerciële panden. Wij bieden uitgebreide diensten met de beste partners voor uw onmiddellijke en snelste service, waarbij de belangen van onze klanten maximaal worden gewaarborgd.
Wij werken samen met professionals in de industrie, maar ook met notarissen, ingenieurs, advocaten en landmeters, met als doel het beste resultaat te kunnen leveren voor de snelste verwerking van contracten. Ons doel is onmiddellijke en beste service.
Wij bieden diensten aan op het gebied van verkoop van onroerend goed, renovaties en toezicht op ons kantoor tot aan de oplevering.
Organisatie, consistentie en vertrouwelijkheid zijn bij ons kantoor de belangrijkste kenmerken die ons onderscheiden, net als het vertrouwen dat wij bij onze cliënten hebben.
Ons kantoor verzorgt het beheer van uw eigendommen (boeking-Airbnb-beheer, in- en uitchecken).
Op de magische locatie van Sithonia, een van de mooiste natuurgebieden ter wereld, waar bergen en zee harmonieus samenkomen.
Ons kantoor kan voortdurend inspelen op alle behoeften van haar cliënten. Ons doel is altijd dat onze klanten het huis en perceel van hun dromen vinden. Altijd tot uw beschikking en bovenal is klantenservice onze zorg.