+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 125
ofert: 125
€ 320.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Diaporos
Powierzchnia
4.005 m.kw.
Cena za mkw
80 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 45.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
4.024 m.kw.
Cena za mkw
11 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 950.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Vourvourou
Powierzchnia
4.059 m.kw.
Cena za mkw
234 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 200.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Elia
Powierzchnia
4.250 m.kw.
Cena za mkw
47 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 220.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Agios Nikolaos
Powierzchnia
4.668 m.kw.
Cena za mkw
47 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 150.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
5.100 m.kw.
Cena za mkw
29 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 220.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
5.880 m.kw.
Cena za mkw
37 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 150.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
6.000 m.kw.
Cena za mkw
25 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 73.000

Paczka na sprzedaż

Ormilia, Metamorfosi
Powierzchnia
6.300 m.kw.
Cena za mkw
12 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 80.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
6.500 m.kw.
Cena za mkw
12 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 105.000

Paczka na sprzedaż

Polygyros, Gerakini
Powierzchnia
8.000 m.kw.
Cena za mkw
13 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 400.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
8.000 m.kw.
Cena za mkw
50 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 180.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Elia
Powierzchnia
8.500 m.kw.
Cena za mkw
21 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 100.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
11.000 m.kw.
Cena za mkw
9 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.900.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Vourvourou
Powierzchnia
11.900 m.kw.
Cena za mkw
160 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.000.000

Paczka na sprzedaż

Pallini, Paliouri
Powierzchnia
12.860 m.kw.
Cena za mkw
78 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 10.000.000

Fabuła na sprzedaż

Sithonia, Paralia Nikitis
Powierzchnia
16.000 m.kw.
Cena za mkw
625 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 2.500.000

Fabuła na sprzedaż

Pallini, Paliouri
Powierzchnia
24.000 m.kw.
Cena za mkw
104 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.350.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Nikiti
Powierzchnia
41.345 m.kw.
Cena za mkw
33 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.300.000

Paczka na sprzedaż

Sithonia, Paradeisos
Powierzchnia
54.000 m.kw.
Cena za mkw
24 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Nasza agencja nieruchomości SithoniaProperties (Nieruchomości) działa na Sithonii, na Półwyspie Chalcydyckim, z siedzibą w Nikiti. Sprzedaż, wynajem i zarządzanie nieruchomościami i gruntami.
Posiadamy szeroki wybór działek, luksusowych domów, apartamentów, apartamentów, willi, nieruchomości inwestycyjnych i komercyjnych. Oferujemy kompleksowe usługi z najlepszymi partnerami dla Twojej natychmiastowej i najszybszej obsługi, zapewniając interesy naszych klientów w maksymalnym stopniu.
Współpracujemy z profesjonalistami z branży, a także notariuszami, inżynierami, prawnikami i geodetami, aby móc zapewnić najlepszy wynik dla najszybszego przetwarzania umów. Naszym celem jest natychmiastowa i najlepsza obsługa.
Oferujemy usługi z zakresu sprzedaży nieruchomości, remontów i nadzoru nad naszym biurem aż do momentu jego zakończenia.
W naszym biurze najważniejsze cechy, które nas wyróżniają to organizacja, konsekwencja i poufność, a także zaufanie do naszych klientów.
Nasze biuro zajmuje się zarządzaniem Państwa nieruchomościami (rezerwacjami, zarządzaniem Airbnb, zameldowaniem i wymeldowaniem)
W magicznej lokalizacji na Sithonii, która jest jednym z najpiękniejszych naturalnych miejsc na świecie, harmonijnie łączącym góry i morze.