+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 125
anunțuri: 125
€ 1.850.000

Vilă de vânzare

Sithonia, Schoinia
Zonă
240 mp
Camere
8
Băi
6
Detalii
€ 1.200.000

Vilă de vânzare

Sithonia, Limani Karra
Zonă
240 mp
Detalii
€ 750.000

Vilă de vânzare

Sithonia, Elia
Zonă
250 mp
Camere
4
Băi
5
Detalii
€ 760.000

Vilă de vânzare

Sithonia, Schoinia
Zonă
260 mp
Camere
4
Băi
4
Detalii
€ 1.000.000

Complex de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
300 mp
Camere
8
Băi
5
Detalii
€ 1.200.000

Teren de vânzare

Toroni, Sarti
Zonă
304 mp
Preț pe mp
3.947 €/mp
Detalii
€ 1.250.000

Vilă de vânzare

Toroni, Center
Zonă
310 mp
Camere
4
Băi
4
Detalii
€ 170.000

Teren de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
330 mp
Preț pe mp
515 €/mp
Detalii
€ 260.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paradeisos
Zonă
330 mp
Preț pe mp
788 €/mp
Detalii
€ 380.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
330 mp
Preț pe mp
1.152 €/mp
Detalii
€ 250.000

Teren de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
350 mp
Preț pe mp
714 €/mp
Detalii
€ 100.000

Teren de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
360 mp
Preț pe mp
278 €/mp
Detalii
€ 650.000

Hotel de vânzare

Sithonia, Neos Marmaras
Zonă
450 mp
Camere
14
Preț pe mp
1.444 €/mp
Detalii
€ 120.000

Teren de vânzare

Pallini, Agia Paraskevi
Zonă
470 mp
Preț pe mp
255 €/mp
Detalii
€ 88.000

Teren de vânzare

Toroni, Skala Sikeas
Zonă
500 mp
Preț pe mp
176 €/mp
Detalii
€ 65.000

Teren de vânzare

Toroni, Skala Sikeas
Zonă
500 mp
Preț pe mp
130 €/mp
Detalii
€ 55.000

Teren de vânzare

Toroni, Skala Sikeas
Zonă
500 mp
Preț pe mp
110 €/mp
Detalii
€ 210.000

Teren de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
520 mp
Preț pe mp
404 €/mp
Detalii
€ 70.000

Teren de vânzare

Sithonia, Neos Marmaras
Zonă
520 mp
Preț pe mp
135 €/mp
Detalii
€ 320.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paradeisos
Zonă
537 mp
Preț pe mp
596 €/mp
Detalii
€ 650.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
700 mp
Preț pe mp
929 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Agenția noastră imobiliară SithoniaProperties (Real Estate) operează în Sithonia, Halkidiki, cu sediul în Nikiti. Vânzări imobiliare și terenuri, închiriere și gestionarea proprietăților dvs.
Avem o gamă largă de Loturi, Case de lux, Apartamente, Maisonette, Vile, Investiții și Proprietăți Comerciale Oferim servicii complete cu cei mai buni parteneri pentru serviciul dumneavoastră imediat și cel mai rapid, asigurând la maximum interesele clienților noștri.
Colaborăm cu profesioniști din industrie precum și notari, ingineri, avocați și topografi, pentru a putea oferi cel mai bun rezultat pentru o procesare cât mai rapidă a contractelor.
Oferim servicii de vanzare imobiliara, renovari si supraveghere a biroului nostru pana la finalizare.
În biroul nostru, organizarea, consistența și confidențialitatea sunt cele mai importante lucruri care ne disting, precum și încrederea față de clienții noștri.
Biroul nostru se ocupă de gestionarea proprietăților dvs. (gestionarea rezervărilor-Airbnb, check-in și check-out)
În locația magică Sithonia, care este unul dintre cele mai frumoase locuri naturale din lume, combinând armonios Munții și Marea.
Biroul nostru poate răspunde la fiecare nevoie a clienților săi în mod constant. Scopul nostru este întotdeauna ca clienții noștri să găsească casa și terenul visurilor lor. Întotdeauna la dispoziție și mai presus de toate, serviciul pentru clienți este preocuparea noastră.