+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 125
anunțuri: 125
€ 320.000

Colet de vânzare

Sithonia, Diaporos
Zonă
4.005 mp
Preț pe mp
80 €/mp
Detalii
€ 45.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
4.024 mp
Preț pe mp
11 €/mp
Detalii
€ 950.000

Colet de vânzare

Sithonia, Vourvourou
Zonă
4.059 mp
Preț pe mp
234 €/mp
Detalii
€ 200.000

Colet de vânzare

Sithonia, Elia
Zonă
4.250 mp
Preț pe mp
47 €/mp
Detalii
€ 220.000

Colet de vânzare

Sithonia, Agios Nikolaos
Zonă
4.668 mp
Preț pe mp
47 €/mp
Detalii
€ 150.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
5.100 mp
Preț pe mp
29 €/mp
Detalii
€ 220.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
5.880 mp
Preț pe mp
37 €/mp
Detalii
€ 150.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
6.000 mp
Preț pe mp
25 €/mp
Detalii
€ 73.000

Colet de vânzare

Ormilia, Metamorfosi
Zonă
6.300 mp
Preț pe mp
12 €/mp
Detalii
€ 80.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
6.500 mp
Preț pe mp
12 €/mp
Detalii
€ 105.000

Colet de vânzare

Polygyros, Gerakini
Zonă
8.000 mp
Preț pe mp
13 €/mp
Detalii
€ 400.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
8.000 mp
Preț pe mp
50 €/mp
Detalii
€ 180.000

Colet de vânzare

Sithonia, Elia
Zonă
8.500 mp
Preț pe mp
21 €/mp
Detalii
€ 100.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
11.000 mp
Preț pe mp
9 €/mp
Detalii
€ 1.900.000

Colet de vânzare

Sithonia, Vourvourou
Zonă
11.900 mp
Preț pe mp
160 €/mp
Detalii
€ 1.000.000

Colet de vânzare

Pallini, Paliouri
Zonă
12.860 mp
Preț pe mp
78 €/mp
Detalii
€ 10.000.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
16.000 mp
Preț pe mp
625 €/mp
Detalii
€ 2.500.000

Teren de vânzare

Pallini, Paliouri
Zonă
24.000 mp
Preț pe mp
104 €/mp
Detalii
€ 1.350.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
41.345 mp
Preț pe mp
33 €/mp
Detalii
€ 1.300.000

Colet de vânzare

Sithonia, Paradeisos
Zonă
54.000 mp
Preț pe mp
24 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Agenția noastră imobiliară SithoniaProperties (Real Estate) operează în Sithonia, Halkidiki, cu sediul în Nikiti. Vânzări imobiliare și terenuri, închiriere și gestionarea proprietăților dvs.
Avem o gamă largă de Loturi, Case de lux, Apartamente, Maisonette, Vile, Investiții și Proprietăți Comerciale Oferim servicii complete cu cei mai buni parteneri pentru serviciul dumneavoastră imediat și cel mai rapid, asigurând la maximum interesele clienților noștri.
Colaborăm cu profesioniști din industrie precum și notari, ingineri, avocați și topografi, pentru a putea oferi cel mai bun rezultat pentru o procesare cât mai rapidă a contractelor.
Oferim servicii de vanzare imobiliara, renovari si supraveghere a biroului nostru pana la finalizare.
În biroul nostru, organizarea, consistența și confidențialitatea sunt cele mai importante lucruri care ne disting, precum și încrederea față de clienții noștri.
Biroul nostru se ocupă de gestionarea proprietăților dvs. (gestionarea rezervărilor-Airbnb, check-in și check-out)
În locația magică Sithonia, care este unul dintre cele mai frumoase locuri naturale din lume, combinând armonios Munții și Marea.
Biroul nostru poate răspunde la fiecare nevoie a clienților săi în mod constant. Scopul nostru este întotdeauna ca clienții noștri să găsească casa și terenul visurilor lor. Întotdeauna la dispoziție și mai presus de toate, serviciul pentru clienți este preocuparea noastră.