+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 129
anunțuri: 129
€ 1.750.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
1.100 mp
Preț pe mp
1.591 €/mp
Detalii
€ 190.000

Apartament de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
50 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 88.000

Teren de vânzare

Toroni, Skala Sikeas
Zonă
500 mp
Preț pe mp
176 €/mp
Detalii
€ 950.000

Colet de vânzare

Sithonia, Vourvourou
Zonă
4.059 mp
Preț pe mp
234 €/mp
Detalii
€ 55.000

Teren de vânzare

Toroni, Skala Sikeas
Zonă
500 mp
Preț pe mp
110 €/mp
Detalii
€ 1.300.000

Colet de vânzare

Sithonia, Paradeisos
Zonă
54.000 mp
Preț pe mp
24 €/mp
Detalii
€ 260.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paradeisos
Zonă
330 mp
Preț pe mp
788 €/mp
Detalii
€ 400.000

Colet de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
8.000 mp
Preț pe mp
50 €/mp
Detalii
€ 315.000

Casă individuală de vânzare

Sithonia, Agios Nikolaos
Zonă
149 mp
Camere
4
Băi
3
Detalii
€ 1.000.000

Complex de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
300 mp
Camere
8
Băi
5
Detalii
€ 170.000

Căsuță de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
76 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 130.000

Colet de vânzare

Sithonia, Salonikiou
Zonă
1.200 mp
Preț pe mp
108 €/mp
Detalii
€ 170.000

Teren de vânzare

Sithonia, Nikiti
Zonă
330 mp
Preț pe mp
515 €/mp
Detalii
€ 1.050.000

Vilă de vânzare

Sithonia, Vourvourou
Zonă
240 mp
Camere
8
Băi
4
Detalii
€ 180.000

Căsuță de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
50 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 50.000

Colet de vânzare

Sithonia, Ormos Panagias
Zonă
2.015 mp
Preț pe mp
25 €/mp
Detalii
€ 730.000

Vilă de vânzare

Sithonia, Elia
Zonă
128 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 100.000

Teren de vânzare

Ormilia, Nea Sermili
Zonă
1.250 mp
Preț pe mp
80 €/mp
Detalii
€ 265.000

Căsuță de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
80 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 1.900.000

Colet de vânzare

Sithonia, Vourvourou
Zonă
11.900 mp
Preț pe mp
160 €/mp
Detalii
€ 380.000

Teren de vânzare

Sithonia, Paralia Nikitis
Zonă
330 mp
Preț pe mp
1.152 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • ›|
Agenția noastră imobiliară SithoniaProperties (Real Estate) operează în Sithonia, Halkidiki, cu sediul în Nikiti. Vânzări imobiliare și terenuri, închiriere și gestionarea proprietăților dvs.
Avem o gamă largă de Loturi, Case de lux, Apartamente, Maisonette, Vile, Investiții și Proprietăți Comerciale Oferim servicii complete cu cei mai buni parteneri pentru serviciul dumneavoastră imediat și cel mai rapid, asigurând la maximum interesele clienților noștri.
Colaborăm cu profesioniști din industrie precum și notari, ingineri, avocați și topografi, pentru a putea oferi cel mai bun rezultat pentru o procesare cât mai rapidă a contractelor.
Oferim servicii de vanzare imobiliara, renovari si supraveghere a biroului nostru pana la finalizare.
În biroul nostru, organizarea, consistența și confidențialitatea sunt cele mai importante lucruri care ne disting, precum și încrederea față de clienții noștri.
Biroul nostru se ocupă de gestionarea proprietăților dvs. (gestionarea rezervărilor-Airbnb, check-in și check-out)
În locația magică Sithonia, care este unul dintre cele mai frumoase locuri naturale din lume, combinând armonios Munții și Marea.
Biroul nostru poate răspunde la fiecare nevoie a clienților săi în mod constant. Scopul nostru este întotdeauna ca clienții noștri să găsească casa și terenul visurilor lor. Întotdeauna la dispoziție și mai presus de toate, serviciul pentru clienți este preocuparea noastră.