+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 125
výpisy: 125
€ 730.000

Vila na prodej

Sithonia, Elia
Plocha
128 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 470.000

Mezonet na prodej

Toumpa, Kato Toumpa
Plocha
130 m²
Pokoje
3
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 470.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
131 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 400.000

Mezonet na prodej

Pallini, Paliouri
Plocha
136 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 380.000

Mezonet na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
143 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 690.000

Vila na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
145 m²
Pokoje
3
Koupelny
4
Podrobnosti
€ 315.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Agios Nikolaos
Plocha
149 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 500.000

Hotel na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
150 m²
Pokoje
11
Cena za m²
3.333 €/m²
Podrobnosti
€ 3.750 / měsíc

Obchod na pronajem

Sithonia, Neos Marmaras
Plocha
150 m²
Pokoje
2
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
€ 85.000

Obchod na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
150 m²
Pokoje
2
Cena za m²
567 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
152 m²
Cena za m²
789 €/m²
Podrobnosti
€ 380.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Elaionas
Plocha
160 m²
Pokoje
5
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 180.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Agios Nikolaos
Plocha
165 m²
Cena za m²
1.091 €/m²
Podrobnosti
€ 125.000

Rodinný dům na prodej

Ormilia, Center
Plocha
170 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 750.000

Vila na prodej

Sithonia, Fteroti
Plocha
180 m²
Pokoje
6
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 650.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
180 m²
Pokoje
5
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 990.000

Obchodní budova prostory na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
200 m²
Pokoje
5
Cena za m²
4.950 €/m²
Podrobnosti
€ 260.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
205 m²
Cena za m²
1.268 €/m²
Podrobnosti
€ 2.000.000

Hotel na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
220 m²
Pokoje
7
Cena za m²
9.091 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
240 m²
Pokoje
5
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 1.050.000

Vila na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
240 m²
Pokoje
8
Koupelny
4
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naše realitní kancelář SithoniaProperties (Real Estate) působí v Sithonia na Chalkidiki se sídlem v Nikiti. Prodej, pronájem a správa nemovitostí a pozemků.
Máme širokou škálu pozemků, luxusních domů, bytů, mezonetů, vil, investičních a komerčních nemovitostí Nabízíme komplexní služby s nejlepšími partnery pro váš okamžitý a nejrychlejší servis, maximálně zajistíme zájmy našich klientů.
Spolupracujeme s profesionály v oboru i notáři, inženýry, právníky a geodety, abychom byli schopni poskytnout nejlepší výsledek pro co nejrychlejší zpracování smluv Naším cílem je okamžitý a nejlepší servis.
Nabízíme služby prodeje nemovitostí, rekonstrukce a dohled nad naší kanceláří až do dokončení.
V naší kanceláři jsou organizace, důslednost a důvěrnost tím nejdůležitějším, co nás odlišuje, stejně jako důvěra u našich klientů.
Naše kancelář se ujme správy vašich nemovitostí (správa rezervace-Airbnb, přihlášení a odhlášení)
V kouzelné lokalitě Sithonia, která je jedním z nejkrásnějších přírodních míst na světě, harmonicky spojující hory a moře.
Naše kancelář dokáže důsledně reagovat na každou potřebu svých klientů. Naším cílem je vždy, aby naši klienti našli dům a pozemek svých snů, vždy vám k dispozici a především je naším zájmem zákaznický servis.