+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 129
výpisy: 129
€ 125.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
236 m²
Cena za m²
530 €/m²
Podrobnosti
€ 95.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
775 m²
Cena za m²
123 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Balíček na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
1.200 m²
Cena za m²
67 €/m²
Podrobnosti
€ 400.000

Balíček na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
3.400 m²
Cena za m²
118 €/m²
Podrobnosti
€ 125.000

Rodinný dům na prodej

Ormilia, Center
Plocha
170 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 1.150.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
90 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 10.000.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
16.000 m²
Cena za m²
625 €/m²
Podrobnosti
€ 5.000.000

Hotel na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
1.100 m²
Pokoje
25
Cena za m²
4.545 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Mezonet na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
78 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 400.000

Mezonet na prodej

Pallini, Paliouri
Plocha
136 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 250.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Tripotamos
Plocha
1.267 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 750.000

Vila na prodej

Sithonia, Fteroti
Plocha
180 m²
Pokoje
6
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 175.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Tripotamos
Plocha
1.400 m²
Cena za m²
125 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Mezonet na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
119 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 220.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
5.880 m²
Cena za m²
37 €/m²
Podrobnosti
€ 235.000

Mezonet na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
94 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 280.000

Mezonet na prodej

Polygyros, Paralia Kalivion
Plocha
117 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 180.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Agios Nikolaos
Plocha
165 m²
Cena za m²
1.091 €/m²
Podrobnosti
€ 2.000.000

Hotel na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
220 m²
Pokoje
7
Cena za m²
9.091 €/m²
Podrobnosti
€ 350.000

Balíček na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
1.780 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Agios Nikolaos
Plocha
1.750 m²
Cena za m²
63 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Naše realitní kancelář SithoniaProperties (Real Estate) působí v Sithonia na Chalkidiki se sídlem v Nikiti. Prodej, pronájem a správa nemovitostí a pozemků.
Máme širokou škálu pozemků, luxusních domů, bytů, mezonetů, vil, investičních a komerčních nemovitostí Nabízíme komplexní služby s nejlepšími partnery pro váš okamžitý a nejrychlejší servis, maximálně zajistíme zájmy našich klientů.
Spolupracujeme s profesionály v oboru i notáři, inženýry, právníky a geodety, abychom byli schopni poskytnout nejlepší výsledek pro co nejrychlejší zpracování smluv Naším cílem je okamžitý a nejlepší servis.
Nabízíme služby prodeje nemovitostí, rekonstrukce a dohled nad naší kanceláří až do dokončení.
V naší kanceláři jsou organizace, důslednost a důvěrnost tím nejdůležitějším, co nás odlišuje, stejně jako důvěra u našich klientů.
Naše kancelář se ujme správy vašich nemovitostí (správa rezervace-Airbnb, přihlášení a odhlášení)
V kouzelné lokalitě Sithonia, která je jedním z nejkrásnějších přírodních míst na světě, harmonicky spojující hory a moře.
Naše kancelář dokáže důsledně reagovat na každou potřebu svých klientů. Naším cílem je vždy, aby naši klienti našli dům a pozemek svých snů, vždy vám k dispozici a především je naším zájmem zákaznický servis.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +306944557800

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 21:00