+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 129
αγγελίες: 129
€ 125.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
236 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
530 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
775 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
123 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
1.200 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
67 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 400.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
3.400 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
118 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 125.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ορμύλια, Κέντρο
Εμβαδόν
170 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 1.150.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σιθωνία, Βουρβουρού
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 10.000.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
16.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
625 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 5.000.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
1.100 τ.μ.
Χώροι
25
Τιμή ανά τ.μ.
4.545 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
78 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 400.000

Μεζονέτα προς πώληση

Παλλήνη, Παλιούρι
Εμβαδόν
136 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Τριπόταμος
Εμβαδόν
1.267 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
197 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 750.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Φτερωτή
Εμβαδόν
180 τ.μ.
Δωμάτια
6
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 175.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Τριπόταμος
Εμβαδόν
1.400 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
125 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
119 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 220.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
5.880 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
37 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 235.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
94 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 280.000

Μεζονέτα προς πώληση

Πολύγυρος, Παραλία Καλυβίων
Εμβαδόν
117 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
165 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.091 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 2.000.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
220 τ.μ.
Χώροι
7
Τιμή ανά τ.μ.
9.091 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 350.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Βουρβουρού
Εμβαδόν
1.780 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
197 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
1.750 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
63 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

• Επικοινωνία

    • +306944557800

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 21:00
      Τρίτη 09:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 21:00
      Πέμπτη 09:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 21:00
      Σάββατο 09:00 - 21:00
      Κυριακή 10:00 - 21:00
    • +306999385545
    • Λεωφόρος Σιθωνίας, Νικήτη 63088, Σιθωνία (Χαλκιδική)
    • info@sithoniaproperties.gr
    (C) 2026 Sithonia Properties - Powered by spitogatos.gr