+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 129
αγγελίες: 129
€ 200.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 150.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
5.100 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
29 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 700.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
800 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
875 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 200.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Ελιά
Εμβαδόν
4.250 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
47 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 320.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
110 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 350.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 215.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 150.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
65 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 40.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
1.200 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
33 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 500.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
150 τ.μ.
Χώροι
11
Τιμή ανά τ.μ.
3.333 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 690.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
145 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 220.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
4.668 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
47 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 630.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Φτερωτή
Εμβαδόν
105 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 320.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Διαπορος
Εμβαδόν
4.005 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
80 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 78.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
2.027 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
38 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Ελιά
Εμβαδόν
8.500 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
21 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 2.500.000

Οικόπεδο προς πώληση

Παλλήνη, Παλιούρι
Εμβαδόν
24.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
104 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 450.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
4.003 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
112 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 45.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
4.024 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
11 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 3.750 /μήνα

Κατάστημα για ενοικίαση

Σιθωνία, Νέος Μαρμαράς
Εμβαδόν
150 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
25 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

• Επικοινωνία

    • +306944557800

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 21:00
      Τρίτη 09:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 21:00
      Πέμπτη 09:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 21:00
      Σάββατο 09:00 - 21:00
      Κυριακή 10:00 - 21:00
    • +306999385545
    • Λεωφόρος Σιθωνίας, Νικήτη 63088, Σιθωνία (Χαλκιδική)
    • info@sithoniaproperties.gr
    (C) 2026 Sithonia Properties - Powered by spitogatos.gr