+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 129
αγγελίες: 129
€ 650.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σιθωνία, Νέος Μαρμαράς
Εμβαδόν
450 τ.μ.
Χώροι
14
Τιμή ανά τ.μ.
1.444 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 760.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Σχοινιά
Εμβαδόν
260 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 1.250.000

Βίλα προς πώληση

Τορώνη, Κέντρο
Εμβαδόν
310 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
119 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 65.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Βουρβουρού
Εμβαδόν
1.800 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
36 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 620.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
2.023 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
306 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 8.000.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Παλλήνη, Νέα Σκιώνη
Εμβαδόν
1.300 τ.μ.
Χώροι
50
Τιμή ανά τ.μ.
6.154 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
240 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Μεζονέτα προς πώληση

Τορώνη, Κέντρο
Εμβαδόν
72 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
152 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
789 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 650.000

Μονοκατοικία με κήπο.

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
180 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
61 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 470.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
131 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 320.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
88 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 220.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
61 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 360.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Βουρβουρού
Εμβαδόν
110 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 360.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σιθωνία, Νέος Μαρμαράς
Εμβαδόν
110 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 490.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μακρύς Γιαλός, Ανάληψη
Εμβαδόν
3.820 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
128 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
65 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 260.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
205 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.268 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

• Επικοινωνία

    • +306944557800

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 21:00
      Τρίτη 09:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 21:00
      Πέμπτη 09:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 21:00
      Σάββατο 09:00 - 21:00
      Κυριακή 10:00 - 21:00
    • +306999385545
    • Λεωφόρος Σιθωνίας, Νικήτη 63088, Σιθωνία (Χαλκιδική)
    • info@sithoniaproperties.gr
    (C) 2026 Sithonia Properties - Powered by spitogatos.gr