+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 129
oglasi: 129
€ 650.000

Hotel prodaja

Sithonia, Neos Marmaras
Površina
450 m²
Sobe
14
Cena za m²
1.444 €/m²
Podrobnosti
€ 760.000

Vila prodaja

Sithonia, Schoinia
Površina
260 m²
Sobe
4
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 1.250.000

Vila prodaja

Toroni, Center
Površina
310 m²
Sobe
4
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 230.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
119 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 65.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
1.800 m²
Cena za m²
36 €/m²
Podrobnosti
€ 620.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
2.023 m²
Cena za m²
306 €/m²
Podrobnosti
€ 8.000.000

Hotel prodaja

Pallini, Nea Skioni
Površina
1.300 m²
Sobe
50
Cena za m²
6.154 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Hiša prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
240 m²
Sobe
5
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 230.000

Dupleks prodaja

Toroni, Center
Površina
72 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 120.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
152 m²
Cena za m²
789 €/m²
Podrobnosti
€ 650.000

Hiša prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
180 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 185.000

Stanovanje prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
61 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 470.000

Hiša prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
131 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 320.000

Stanovanje prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
88 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 220.000

Stanovanje prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
61 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 360.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
110 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 360.000

Hiša prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
90 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 230.000

Stanovanje prodaja

Sithonia, Neos Marmaras
Površina
110 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 490.000

Parcela prodaja

Makris Gialos, Analipsi
Površina
3.820 m²
Cena za m²
128 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Stanovanje prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
65 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 260.000

Parcela prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
205 m²
Cena za m²
1.268 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naša nepremičninska agencija SithoniaProperties (Nepremičnine) deluje na Sitoniji, Halkidiki, s sedežem v Nikitiju. Prodaja nepremičnin in zemljišč, najem in upravljanje vaših nepremičnin.
Imamo široko paleto parcel, luksuznih hiš, stanovanj, mezonet, vil, naložbenih in poslovnih nepremičnin. Ponujamo celovite storitve z najboljšimi partnerji za vašo takojšnjo in najhitrejšo storitev, ki v največji možni meri zagotavlja interese naših strank.
Sodelujemo s strokovnjaki v panogi ter z notarji, inženirji, odvetniki in geodeti, da bi lahko zagotovili najboljši rezultat za najhitrejšo obdelavo pogodb. Naš cilj je takojšnja in najboljša storitev.
Nudimo storitve prodaje nepremičnin, obnove in nadzor naše pisarne do izvedbe.
V naši pisarni so najpomembnejše, kar nas odlikuje organiziranost, doslednost in zaupnost ter zaupanje naših strank.
Naša pisarna prevzame upravljanje vaših nepremičnin (upravljanje rezervacije-Airbnb, prijava in odjava)
Na čarobni lokaciji Sitonije, ki je eden najlepših naravnih krajev na svetu, ki harmonično združuje gore in morje.
Naša pisarna se lahko dosledno odzove na vsako potrebo svojih strank. Naš cilj je, da naše stranke vedno najdejo hišo in parcelo svojih sanj, predvsem pa je naša skrb.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +306944557800

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 21:00
      torek 09:00 - 21:00