+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 129
oglasi: 129
€ 200.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
90 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 150.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
5.100 m²
Cena za m²
29 €/m²
Podrobnosti
€ 700.000

Parcela prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
800 m²
Cena za m²
875 €/m²
Podrobnosti
€ 200.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Elia
Površina
4.250 m²
Cena za m²
47 €/m²
Podrobnosti
€ 320.000

Hiša prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
110 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 350.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
80 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 215.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
75 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 150.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
65 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 40.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.200 m²
Cena za m²
33 €/m²
Podrobnosti
€ 500.000

Hotel prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
150 m²
Sobe
11
Cena za m²
3.333 €/m²
Podrobnosti
€ 690.000

Vila prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
145 m²
Sobe
3
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 250.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
100 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 220.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
4.668 m²
Cena za m²
47 €/m²
Podrobnosti
€ 630.000

Vila prodaja

Sithonia, Fteroti
Površina
105 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 320.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Diaporos
Površina
4.005 m²
Cena za m²
80 €/m²
Podrobnosti
€ 78.000

Parcela prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
2.027 m²
Cena za m²
38 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Elia
Površina
8.500 m²
Cena za m²
21 €/m²
Podrobnosti
€ 2.500.000

Parcela prodaja

Pallini, Paliouri
Površina
24.000 m²
Cena za m²
104 €/m²
Podrobnosti
€ 450.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
4.003 m²
Cena za m²
112 €/m²
Podrobnosti
€ 45.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
4.024 m²
Cena za m²
11 €/m²
Podrobnosti
€ 3.750 /mesec

Trgovina oddaja

Sithonia, Neos Marmaras
Površina
150 m²
Sobe
2
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • ›|
Naša nepremičninska agencija SithoniaProperties (Nepremičnine) deluje na Sitoniji, Halkidiki, s sedežem v Nikitiju. Prodaja nepremičnin in zemljišč, najem in upravljanje vaših nepremičnin.
Imamo široko paleto parcel, luksuznih hiš, stanovanj, mezonet, vil, naložbenih in poslovnih nepremičnin. Ponujamo celovite storitve z najboljšimi partnerji za vašo takojšnjo in najhitrejšo storitev, ki v največji možni meri zagotavlja interese naših strank.
Sodelujemo s strokovnjaki v panogi ter z notarji, inženirji, odvetniki in geodeti, da bi lahko zagotovili najboljši rezultat za najhitrejšo obdelavo pogodb. Naš cilj je takojšnja in najboljša storitev.
Nudimo storitve prodaje nepremičnin, obnove in nadzor naše pisarne do izvedbe.
V naši pisarni so najpomembnejše, kar nas odlikuje organiziranost, doslednost in zaupnost ter zaupanje naših strank.
Naša pisarna prevzame upravljanje vaših nepremičnin (upravljanje rezervacije-Airbnb, prijava in odjava)
Na čarobni lokaciji Sitonije, ki je eden najlepših naravnih krajev na svetu, ki harmonično združuje gore in morje.
Naša pisarna se lahko dosledno odzove na vsako potrebo svojih strank. Naš cilj je, da naše stranke vedno najdejo hišo in parcelo svojih sanj, predvsem pa je naša skrb.