+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 129
listings: 129
€ 200.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
90 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 150.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
5.100 m²
Prijs per m²
29 €/m²
Details
€ 700.000

Plot te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
800 m²
Prijs per m²
875 €/m²
Details
€ 200.000

Pakket te koop

Sithonia, Elia
Gebied
4.250 m²
Prijs per m²
47 €/m²
Details
€ 320.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
110 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 350.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
80 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 215.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
75 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 150.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
65 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 40.000

Pakket te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
1.200 m²
Prijs per m²
33 €/m²
Details
€ 500.000

Hotel te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
150 m²
Kamers
11
Prijs per m²
3.333 €/m²
Details
€ 690.000

Villa te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
145 m²
Kamers
3
Badkamers
4
Details
€ 250.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
100 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 220.000

Pakket te koop

Sithonia, Agios Nikolaos
Gebied
4.668 m²
Prijs per m²
47 €/m²
Details
€ 630.000

Villa te koop

Sithonia, Fteroti
Gebied
105 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 320.000

Pakket te koop

Sithonia, Diaporos
Gebied
4.005 m²
Prijs per m²
80 €/m²
Details
€ 78.000

Plot te koop

Sithonia, Agios Nikolaos
Gebied
2.027 m²
Prijs per m²
38 €/m²
Details
€ 180.000

Pakket te koop

Sithonia, Elia
Gebied
8.500 m²
Prijs per m²
21 €/m²
Details
€ 2.500.000

Plot te koop

Pallini, Paliouri
Gebied
24.000 m²
Prijs per m²
104 €/m²
Details
€ 450.000

Pakket te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
4.003 m²
Prijs per m²
112 €/m²
Details
€ 45.000

Pakket te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
4.024 m²
Prijs per m²
11 €/m²
Details
€ 3.750 / maand

Winkel huren

Sithonia, Neos Marmaras
Gebied
150 m²
Kamers
2
Prijs per m²
25 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • ›|
Ons makelaarskantoor SithoniaProperties (Real Estate) is actief in Sithonia, Halkidiki, met het hoofdkantoor in Nikiti. Verkoop van onroerend goed en grond, verhuur en beheer van uw eigendommen.
Wij hebben een breed scala aan percelen, luxe huizen, appartementen, maisonnettes, villa's, investerings- en commerciële panden. Wij bieden uitgebreide diensten met de beste partners voor uw onmiddellijke en snelste service, waarbij de belangen van onze klanten maximaal worden gewaarborgd.
Wij werken samen met professionals in de industrie, maar ook met notarissen, ingenieurs, advocaten en landmeters, met als doel het beste resultaat te kunnen leveren voor de snelste verwerking van contracten. Ons doel is onmiddellijke en beste service.
Wij bieden diensten aan op het gebied van verkoop van onroerend goed, renovaties en toezicht op ons kantoor tot aan de oplevering.
Organisatie, consistentie en vertrouwelijkheid zijn bij ons kantoor de belangrijkste kenmerken die ons onderscheiden, net als het vertrouwen dat wij bij onze cliënten hebben.
Ons kantoor verzorgt het beheer van uw eigendommen (boeking-Airbnb-beheer, in- en uitchecken).
Op de magische locatie van Sithonia, een van de mooiste natuurgebieden ter wereld, waar bergen en zee harmonieus samenkomen.