+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 129
listings: 129
€ 650.000

Hotel te koop

Sithonia, Neos Marmaras
Gebied
450 m²
Kamers
14
Prijs per m²
1.444 €/m²
Details
€ 760.000

Villa te koop

Sithonia, Schoinia
Gebied
260 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 1.250.000

Villa te koop

Toroni, Center
Gebied
310 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 230.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
119 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 65.000

Pakket te koop

Sithonia, Vourvourou
Gebied
1.800 m²
Prijs per m²
36 €/m²
Details
€ 620.000

Plot te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
2.023 m²
Prijs per m²
306 €/m²
Details
€ 8.000.000

Hotel te koop

Pallini, Nea Skioni
Gebied
1.300 m²
Kamers
50
Prijs per m²
6.154 €/m²
Details
€ 250.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
240 m²
Kamers
5
Badkamers
2
Details
€ 230.000

Maisonnette te koop

Toroni, Center
Gebied
72 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 120.000

Plot te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
152 m²
Prijs per m²
789 €/m²
Details
€ 650.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
180 m²
Kamers
5
Badkamers
3
Details
€ 185.000

Appartement te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
61 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 470.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
131 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 320.000

Appartement te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
88 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 220.000

Appartement te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
61 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 360.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Vourvourou
Gebied
110 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 360.000

Vrijstaand huis te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
90 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 230.000

Appartement te koop

Sithonia, Neos Marmaras
Gebied
110 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 490.000

Plot te koop

Makris Gialos, Analipsi
Gebied
3.820 m²
Prijs per m²
128 €/m²
Details
€ 180.000

Appartement te koop

Sithonia, Nikiti
Gebied
65 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 260.000

Plot te koop

Sithonia, Paralia Nikitis
Gebied
205 m²
Prijs per m²
1.268 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Ons makelaarskantoor SithoniaProperties (Real Estate) is actief in Sithonia, Halkidiki, met het hoofdkantoor in Nikiti. Verkoop van onroerend goed en grond, verhuur en beheer van uw eigendommen.
Wij hebben een breed scala aan percelen, luxe huizen, appartementen, maisonnettes, villa's, investerings- en commerciële panden. Wij bieden uitgebreide diensten met de beste partners voor uw onmiddellijke en snelste service, waarbij de belangen van onze klanten maximaal worden gewaarborgd.
Wij werken samen met professionals in de industrie, maar ook met notarissen, ingenieurs, advocaten en landmeters, met als doel het beste resultaat te kunnen leveren voor de snelste verwerking van contracten. Ons doel is onmiddellijke en beste service.
Wij bieden diensten aan op het gebied van verkoop van onroerend goed, renovaties en toezicht op ons kantoor tot aan de oplevering.
Organisatie, consistentie en vertrouwelijkheid zijn bij ons kantoor de belangrijkste kenmerken die ons onderscheiden, net als het vertrouwen dat wij bij onze cliënten hebben.
Ons kantoor verzorgt het beheer van uw eigendommen (boeking-Airbnb-beheer, in- en uitchecken).
Op de magische locatie van Sithonia, een van de mooiste natuurgebieden ter wereld, waar bergen en zee harmonieus samenkomen.
Ons kantoor kan voortdurend inspelen op alle behoeften van haar cliënten. Ons doel is altijd dat onze klanten het huis en perceel van hun dromen vinden. Altijd tot uw beschikking en bovenal is klantenservice onze zorg.