+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasa: 129
oglasa: 129
€ 200.000

Dvoetažni stan na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
90 m²
Broj soba
2
Kupatila
2
Detalji
€ 150.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Nikiti
Mjesto
5.100 m²
Cijena po m²
29 €/m²
Detalji
€ 700.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
800 m²
Cijena po m²
875 €/m²
Detalji
€ 200.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Elia
Mjesto
4.250 m²
Cijena po m²
47 €/m²
Detalji
€ 320.000

Kuća na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
110 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
€ 350.000

Dvoetažni stan na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
80 m²
Broj soba
3
Kupatila
2
Detalji
€ 215.000

Dvoetažni stan na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
75 m²
Broj soba
2
Kupatila
2
Detalji
€ 150.000

Dvoetažni stan na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
65 m²
Broj soba
3
Kupatila
2
Detalji
€ 40.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
1.200 m²
Cijena po m²
33 €/m²
Detalji
€ 500.000

Hotel na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
150 m²
Sobe
11
Cijena po m²
3.333 €/m²
Detalji
€ 690.000

Vila na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
145 m²
Broj soba
3
Kupatila
4
Detalji
€ 250.000

Dvoetažni stan na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
100 m²
Broj soba
3
Kupatila
2
Detalji
€ 220.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Agios Nikolaos
Mjesto
4.668 m²
Cijena po m²
47 €/m²
Detalji
€ 630.000

Vila na prodaju

Sithonia, Fteroti
Mjesto
105 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
€ 320.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Diaporos
Mjesto
4.005 m²
Cijena po m²
80 €/m²
Detalji
€ 78.000

Zemljište na prodaju

Sithonia, Agios Nikolaos
Mjesto
2.027 m²
Cijena po m²
38 €/m²
Detalji
€ 180.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Elia
Mjesto
8.500 m²
Cijena po m²
21 €/m²
Detalji
€ 2.500.000

Zemljište na prodaju

Pallini, Paliouri
Mjesto
24.000 m²
Cijena po m²
104 €/m²
Detalji
€ 450.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Paralia Nikitis
Mjesto
4.003 m²
Cijena po m²
112 €/m²
Detalji
€ 45.000

Parcela na prodaju

Sithonia, Nikiti
Mjesto
4.024 m²
Cijena po m²
11 €/m²
Detalji
€ 3.750 / mjesečno

Lokal za iznajmljivanje

Sithonia, Neos Marmaras
Mjesto
150 m²
Sobe
2
Cijena po m²
25 €/m²
Detalji
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +306944557800

      Radno vrijeme

      Ponedjeljak 09:00 - 21:00
      Utorak 09:00 - 21:00
      Srijeda 09:00 - 21:00
      Četvrtak 09:00 - 21:00
      Petak 09:00 - 21:00
      Subota 09:00 - 21:00
      Nedjelja 10:00 - 21:00
    • +306999385545
    • Leoforos Sithonias, Nikiti 63088, Sithonia (Chalkidiki)
    • info@sithoniaproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr