+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 129
oglasi: 129
€ 125.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
236 m²
Cena za m²
530 €/m²
Podrobnosti
€ 95.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
775 m²
Cena za m²
123 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.200 m²
Cena za m²
67 €/m²
Podrobnosti
€ 400.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
3.400 m²
Cena za m²
118 €/m²
Podrobnosti
€ 125.000

Hiša prodaja

Ormilia, Center
Površina
170 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 1.150.000

Hiša prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
90 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 10.000.000

Parcela prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
16.000 m²
Cena za m²
625 €/m²
Podrobnosti
€ 5.000.000

Hotel prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.100 m²
Sobe
25
Cena za m²
4.545 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
78 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 400.000

Dupleks prodaja

Pallini, Paliouri
Površina
136 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 250.000

Parcela prodaja

Sithonia, Tripotamos
Površina
1.267 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 750.000

Vila prodaja

Sithonia, Fteroti
Površina
180 m²
Sobe
6
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 175.000

Parcela prodaja

Sithonia, Tripotamos
Površina
1.400 m²
Cena za m²
125 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
119 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 220.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
5.880 m²
Cena za m²
37 €/m²
Podrobnosti
€ 235.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
94 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 280.000

Dupleks prodaja

Polygyros, Paralia Kalivion
Površina
117 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 180.000

Parcela prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
165 m²
Cena za m²
1.091 €/m²
Podrobnosti
€ 2.000.000

Hotel prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
220 m²
Sobe
7
Cena za m²
9.091 €/m²
Podrobnosti
€ 350.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
1.780 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Parcela prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
1.750 m²
Cena za m²
63 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Naša nepremičninska agencija SithoniaProperties (Nepremičnine) deluje na Sitoniji, Halkidiki, s sedežem v Nikitiju. Prodaja nepremičnin in zemljišč, najem in upravljanje vaših nepremičnin.
Imamo široko paleto parcel, luksuznih hiš, stanovanj, mezonet, vil, naložbenih in poslovnih nepremičnin. Ponujamo celovite storitve z najboljšimi partnerji za vašo takojšnjo in najhitrejšo storitev, ki v največji možni meri zagotavlja interese naših strank.
Sodelujemo s strokovnjaki v panogi ter z notarji, inženirji, odvetniki in geodeti, da bi lahko zagotovili najboljši rezultat za najhitrejšo obdelavo pogodb. Naš cilj je takojšnja in najboljša storitev.
Nudimo storitve prodaje nepremičnin, obnove in nadzor naše pisarne do izvedbe.
V naši pisarni so najpomembnejše, kar nas odlikuje organiziranost, doslednost in zaupnost ter zaupanje naših strank.
Naša pisarna prevzame upravljanje vaših nepremičnin (upravljanje rezervacije-Airbnb, prijava in odjava)
Na čarobni lokaciji Sitonije, ki je eden najlepših naravnih krajev na svetu, ki harmonično združuje gore in morje.
Naša pisarna se lahko dosledno odzove na vsako potrebo svojih strank. Naš cilj je, da naše stranke vedno najdejo hišo in parcelo svojih sanj, predvsem pa je naša skrb.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +306944557800

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 21:00
      torek 09:00 - 21:00