+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 125
výpisy: 125
€ 1.850.000

Vila na prodej

Sithonia, Schoinia
Plocha
240 m²
Pokoje
8
Koupelny
6
Podrobnosti
€ 1.200.000

Vila na prodej

Sithonia, Limani Karra
Plocha
240 m²
Podrobnosti
€ 750.000

Vila na prodej

Sithonia, Elia
Plocha
250 m²
Pokoje
4
Koupelny
5
Podrobnosti
€ 760.000

Vila na prodej

Sithonia, Schoinia
Plocha
260 m²
Pokoje
4
Koupelny
4
Podrobnosti
€ 1.000.000

Komplex na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
300 m²
Pokoje
8
Koupelny
5
Podrobnosti
€ 1.200.000

Spiknutí na prodej

Toroni, Sarti
Plocha
304 m²
Cena za m²
3.947 €/m²
Podrobnosti
€ 1.250.000

Vila na prodej

Toroni, Center
Plocha
310 m²
Pokoje
4
Koupelny
4
Podrobnosti
€ 170.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
330 m²
Cena za m²
515 €/m²
Podrobnosti
€ 260.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paradeisos
Plocha
330 m²
Cena za m²
788 €/m²
Podrobnosti
€ 380.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
330 m²
Cena za m²
1.152 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
350 m²
Cena za m²
714 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
360 m²
Cena za m²
278 €/m²
Podrobnosti
€ 650.000

Hotel na prodej

Sithonia, Neos Marmaras
Plocha
450 m²
Pokoje
14
Cena za m²
1.444 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Spiknutí na prodej

Pallini, Agia Paraskevi
Plocha
470 m²
Cena za m²
255 €/m²
Podrobnosti
€ 88.000

Spiknutí na prodej

Toroni, Skala Sikeas
Plocha
500 m²
Cena za m²
176 €/m²
Podrobnosti
€ 65.000

Spiknutí na prodej

Toroni, Skala Sikeas
Plocha
500 m²
Cena za m²
130 €/m²
Podrobnosti
€ 55.000

Spiknutí na prodej

Toroni, Skala Sikeas
Plocha
500 m²
Cena za m²
110 €/m²
Podrobnosti
€ 210.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
520 m²
Cena za m²
404 €/m²
Podrobnosti
€ 70.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Neos Marmaras
Plocha
520 m²
Cena za m²
135 €/m²
Podrobnosti
€ 320.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paradeisos
Plocha
537 m²
Cena za m²
596 €/m²
Podrobnosti
€ 650.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
700 m²
Cena za m²
929 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naše realitní kancelář SithoniaProperties (Real Estate) působí v Sithonia na Chalkidiki se sídlem v Nikiti. Prodej, pronájem a správa nemovitostí a pozemků.
Máme širokou škálu pozemků, luxusních domů, bytů, mezonetů, vil, investičních a komerčních nemovitostí Nabízíme komplexní služby s nejlepšími partnery pro váš okamžitý a nejrychlejší servis, maximálně zajistíme zájmy našich klientů.
Spolupracujeme s profesionály v oboru i notáři, inženýry, právníky a geodety, abychom byli schopni poskytnout nejlepší výsledek pro co nejrychlejší zpracování smluv Naším cílem je okamžitý a nejlepší servis.
Nabízíme služby prodeje nemovitostí, rekonstrukce a dohled nad naší kanceláří až do dokončení.
V naší kanceláři jsou organizace, důslednost a důvěrnost tím nejdůležitějším, co nás odlišuje, stejně jako důvěra u našich klientů.
Naše kancelář se ujme správy vašich nemovitostí (správa rezervace-Airbnb, přihlášení a odhlášení)
V kouzelné lokalitě Sithonia, která je jedním z nejkrásnějších přírodních míst na světě, harmonicky spojující hory a moře.
Naše kancelář dokáže důsledně reagovat na každou potřebu svých klientů. Naším cílem je vždy, aby naši klienti našli dům a pozemek svých snů, vždy vám k dispozici a především je naším zájmem zákaznický servis.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +306944557800

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 21:00