+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 125
výpisy: 125
€ 700.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
800 m²
Cena za m²
875 €/m²
Podrobnosti
€ 200.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
850 m²
Cena za m²
235 €/m²
Podrobnosti
€ 5.000.000

Hotel na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
1.100 m²
Pokoje
25
Cena za m²
4.545 €/m²
Podrobnosti
€ 1.750.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
1.100 m²
Cena za m²
1.591 €/m²
Podrobnosti
€ 550.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
1.100 m²
Cena za m²
500 €/m²
Podrobnosti
€ 130.000

Balíček na prodej

Sithonia, Salonikiou
Plocha
1.200 m²
Cena za m²
108 €/m²
Podrobnosti
€ 40.000

Balíček na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
1.200 m²
Cena za m²
33 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Ormilia, Nea Sermili
Plocha
1.250 m²
Cena za m²
80 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Tripotamos
Plocha
1.267 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 8.000.000

Hotel na prodej

Pallini, Nea Skioni
Plocha
1.300 m²
Pokoje
50
Cena za m²
6.154 €/m²
Podrobnosti
€ 175.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Tripotamos
Plocha
1.400 m²
Cena za m²
125 €/m²
Podrobnosti
€ 520.000

Spiknutí na prodej

Panagia, Pirgadikia
Plocha
1.600 m²
Cena za m²
325 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Agios Nikolaos
Plocha
1.750 m²
Cena za m²
63 €/m²
Podrobnosti
€ 350.000

Balíček na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
1.780 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 65.000

Balíček na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
1.800 m²
Cena za m²
36 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Balíček na prodej

Sithonia, Neos Marmaras
Plocha
1.850 m²
Cena za m²
97 €/m²
Podrobnosti
€ 50.000

Balíček na prodej

Sithonia, Ormos Panagias
Plocha
2.015 m²
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
€ 620.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
2.023 m²
Cena za m²
306 €/m²
Podrobnosti
€ 78.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Agios Nikolaos
Plocha
2.027 m²
Cena za m²
38 €/m²
Podrobnosti
€ 490.000

Spiknutí na prodej

Makris Gialos, Analipsi
Plocha
3.820 m²
Cena za m²
128 €/m²
Podrobnosti
€ 450.000

Balíček na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
4.003 m²
Cena za m²
112 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naše realitní kancelář SithoniaProperties (Real Estate) působí v Sithonia na Chalkidiki se sídlem v Nikiti. Prodej, pronájem a správa nemovitostí a pozemků.
Máme širokou škálu pozemků, luxusních domů, bytů, mezonetů, vil, investičních a komerčních nemovitostí Nabízíme komplexní služby s nejlepšími partnery pro váš okamžitý a nejrychlejší servis, maximálně zajistíme zájmy našich klientů.
Spolupracujeme s profesionály v oboru i notáři, inženýry, právníky a geodety, abychom byli schopni poskytnout nejlepší výsledek pro co nejrychlejší zpracování smluv Naším cílem je okamžitý a nejlepší servis.
Nabízíme služby prodeje nemovitostí, rekonstrukce a dohled nad naší kanceláří až do dokončení.
V naší kanceláři jsou organizace, důslednost a důvěrnost tím nejdůležitějším, co nás odlišuje, stejně jako důvěra u našich klientů.
Naše kancelář se ujme správy vašich nemovitostí (správa rezervace-Airbnb, přihlášení a odhlášení)
V kouzelné lokalitě Sithonia, která je jedním z nejkrásnějších přírodních míst na světě, harmonicky spojující hory a moře.
Naše kancelář dokáže důsledně reagovat na každou potřebu svých klientů. Naším cílem je vždy, aby naši klienti našli dům a pozemek svých snů, vždy vám k dispozici a především je naším zájmem zákaznický servis.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +306944557800

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 21:00