+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 125
výpisy: 125
€ 320.000

Balíček na prodej

Sithonia, Diaporos
Plocha
4.005 m²
Cena za m²
80 €/m²
Podrobnosti
€ 45.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
4.024 m²
Cena za m²
11 €/m²
Podrobnosti
€ 950.000

Balíček na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
4.059 m²
Cena za m²
234 €/m²
Podrobnosti
€ 200.000

Balíček na prodej

Sithonia, Elia
Plocha
4.250 m²
Cena za m²
47 €/m²
Podrobnosti
€ 220.000

Balíček na prodej

Sithonia, Agios Nikolaos
Plocha
4.668 m²
Cena za m²
47 €/m²
Podrobnosti
€ 150.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
5.100 m²
Cena za m²
29 €/m²
Podrobnosti
€ 220.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
5.880 m²
Cena za m²
37 €/m²
Podrobnosti
€ 150.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
6.000 m²
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
€ 73.000

Balíček na prodej

Ormilia, Metamorfosi
Plocha
6.300 m²
Cena za m²
12 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
6.500 m²
Cena za m²
12 €/m²
Podrobnosti
€ 105.000

Balíček na prodej

Polygyros, Gerakini
Plocha
8.000 m²
Cena za m²
13 €/m²
Podrobnosti
€ 400.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
8.000 m²
Cena za m²
50 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Balíček na prodej

Sithonia, Elia
Plocha
8.500 m²
Cena za m²
21 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
11.000 m²
Cena za m²
9 €/m²
Podrobnosti
€ 1.900.000

Balíček na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
11.900 m²
Cena za m²
160 €/m²
Podrobnosti
€ 1.000.000

Balíček na prodej

Pallini, Paliouri
Plocha
12.860 m²
Cena za m²
78 €/m²
Podrobnosti
€ 10.000.000

Spiknutí na prodej

Sithonia, Paralia Nikitis
Plocha
16.000 m²
Cena za m²
625 €/m²
Podrobnosti
€ 2.500.000

Spiknutí na prodej

Pallini, Paliouri
Plocha
24.000 m²
Cena za m²
104 €/m²
Podrobnosti
€ 1.350.000

Balíček na prodej

Sithonia, Nikiti
Plocha
41.345 m²
Cena za m²
33 €/m²
Podrobnosti
€ 1.300.000

Balíček na prodej

Sithonia, Paradeisos
Plocha
54.000 m²
Cena za m²
24 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naše realitní kancelář SithoniaProperties (Real Estate) působí v Sithonia na Chalkidiki se sídlem v Nikiti. Prodej, pronájem a správa nemovitostí a pozemků.
Máme širokou škálu pozemků, luxusních domů, bytů, mezonetů, vil, investičních a komerčních nemovitostí Nabízíme komplexní služby s nejlepšími partnery pro váš okamžitý a nejrychlejší servis, maximálně zajistíme zájmy našich klientů.
Spolupracujeme s profesionály v oboru i notáři, inženýry, právníky a geodety, abychom byli schopni poskytnout nejlepší výsledek pro co nejrychlejší zpracování smluv Naším cílem je okamžitý a nejlepší servis.
Nabízíme služby prodeje nemovitostí, rekonstrukce a dohled nad naší kanceláří až do dokončení.
V naší kanceláři jsou organizace, důslednost a důvěrnost tím nejdůležitějším, co nás odlišuje, stejně jako důvěra u našich klientů.
Naše kancelář se ujme správy vašich nemovitostí (správa rezervace-Airbnb, přihlášení a odhlášení)
V kouzelné lokalitě Sithonia, která je jedním z nejkrásnějších přírodních míst na světě, harmonicky spojující hory a moře.
Naše kancelář dokáže důsledně reagovat na každou potřebu svých klientů. Naším cílem je vždy, aby naši klienti našli dům a pozemek svých snů, vždy vám k dispozici a především je naším zájmem zákaznický servis.

Navigace