+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 125
αγγελίες: 125
€ 1.850.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Σχοινιά
Εμβαδόν
240 τ.μ.
Δωμάτια
8
Μπάνια
6
Λεπτομέρειες
€ 1.200.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Λιμάνι Καρρά
Εμβαδόν
240 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 750.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Ελιά
Εμβαδόν
250 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
5
Λεπτομέρειες
€ 760.000

Βίλα προς πώληση

Σιθωνία, Σχοινιά
Εμβαδόν
260 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 1.000.000

Συγκρότημα προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
300 τ.μ.
Δωμάτια
8
Μπάνια
5
Λεπτομέρειες
€ 1.200.000

Οικόπεδο προς πώληση

Τορώνη, Σάρτη
Εμβαδόν
304 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
3.947 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.250.000

Βίλα προς πώληση

Τορώνη, Κέντρο
Εμβαδόν
310 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 170.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
330 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
515 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 260.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παράδεισος
Εμβαδόν
330 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
788 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 380.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
330 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.152 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
350 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
714 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
360 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
278 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 650.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σιθωνία, Νέος Μαρμαράς
Εμβαδόν
450 τ.μ.
Χώροι
14
Τιμή ανά τ.μ.
1.444 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Οικόπεδο προς πώληση

Παλλήνη, Αγία Παρασκευή
Εμβαδόν
470 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
255 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 88.000

Οικόπεδο προς πώληση

Τορώνη, Σκάλα Συκέας
Εμβαδόν
500 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
176 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 65.000

Οικόπεδο προς πώληση

Τορώνη, Σκάλα Συκέας
Εμβαδόν
500 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
130 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 55.000

Οικόπεδο προς πώληση

Τορώνη, Σκάλα Συκέας
Εμβαδόν
500 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
110 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 210.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
520 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
404 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νέος Μαρμαράς
Εμβαδόν
520 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
135 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 320.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παράδεισος
Εμβαδόν
537 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
596 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 650.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
700 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
929 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

• Επικοινωνία

    • +306944557800

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 21:00
      Τρίτη 09:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 21:00
      Πέμπτη 09:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 21:00
      Σάββατο 09:00 - 21:00
      Κυριακή 10:00 - 21:00
    • +306999385545
    • Λεωφόρος Σιθωνίας, Νικήτη 63088, Σιθωνία (Χαλκιδική)
    • info@sithoniaproperties.gr
    (C) 2026 Sithonia Properties - Powered by spitogatos.gr