+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 125
αγγελίες: 125
€ 700.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
800 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
875 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 200.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
850 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
235 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 5.000.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
1.100 τ.μ.
Χώροι
25
Τιμή ανά τ.μ.
4.545 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.750.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
1.100 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.591 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 550.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
1.100 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
500 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 130.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Σαλονικιού
Εμβαδόν
1.200 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
108 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 40.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
1.200 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
33 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Ορμύλια, Νέα Σερμύλη
Εμβαδόν
1.250 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
80 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Τριπόταμος
Εμβαδόν
1.267 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
197 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 8.000.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Παλλήνη, Νέα Σκιώνη
Εμβαδόν
1.300 τ.μ.
Χώροι
50
Τιμή ανά τ.μ.
6.154 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 175.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Τριπόταμος
Εμβαδόν
1.400 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
125 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 520.000

Οικόπεδο προς πώληση

Παναγιά, Πυργαδίκια
Εμβαδόν
1.600 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
325 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
1.750 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
63 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 350.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Βουρβουρού
Εμβαδόν
1.780 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
197 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 65.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Βουρβουρού
Εμβαδόν
1.800 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
36 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Νέος Μαρμαράς
Εμβαδόν
1.850 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
97 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 50.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Όρμος Παναγίας
Εμβαδόν
2.015 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
25 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 620.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Νικήτη
Εμβαδόν
2.023 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
306 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 78.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σιθωνία, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
2.027 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
38 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 490.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μακρύς Γιαλός, Ανάληψη
Εμβαδόν
3.820 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
128 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 450.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Σιθωνία, Παραλία Νικήτης
Εμβαδόν
4.003 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
112 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

• Επικοινωνία

    • +306944557800

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 21:00
      Τρίτη 09:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 21:00
      Πέμπτη 09:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 21:00
      Σάββατο 09:00 - 21:00
      Κυριακή 10:00 - 21:00
    • +306999385545
    • Λεωφόρος Σιθωνίας, Νικήτη 63088, Σιθωνία (Χαλκιδική)
    • info@sithoniaproperties.gr
    (C) 2026 Sithonia Properties - Powered by spitogatos.gr