+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 125
oglasi: 125
€ 730.000

Vila prodaja

Sithonia, Elia
Površina
128 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 470.000

Dupleks prodaja

Toumpa, Kato Toumpa
Površina
130 m²
Sobe
3
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 470.000

Hiša prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
131 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 400.000

Dupleks prodaja

Pallini, Paliouri
Površina
136 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 380.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
143 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 690.000

Vila prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
145 m²
Sobe
3
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 315.000

Hiša prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
149 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 500.000

Hotel prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
150 m²
Sobe
11
Cena za m²
3.333 €/m²
Podrobnosti
€ 3.750 /mesec

Trgovina oddaja

Sithonia, Neos Marmaras
Površina
150 m²
Sobe
2
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
€ 85.000

Trgovina prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
150 m²
Sobe
2
Cena za m²
567 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
152 m²
Cena za m²
789 €/m²
Podrobnosti
€ 380.000

Hiša prodaja

Sithonia, Elaionas
Površina
160 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 180.000

Parcela prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
165 m²
Cena za m²
1.091 €/m²
Podrobnosti
€ 125.000

Hiša prodaja

Ormilia, Center
Površina
170 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 750.000

Vila prodaja

Sithonia, Fteroti
Površina
180 m²
Sobe
6
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 650.000

Hiša prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
180 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 990.000

Poslovna stavba prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
200 m²
Sobe
5
Cena za m²
4.950 €/m²
Podrobnosti
€ 260.000

Parcela prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
205 m²
Cena za m²
1.268 €/m²
Podrobnosti
€ 2.000.000

Hotel prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
220 m²
Sobe
7
Cena za m²
9.091 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Hiša prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
240 m²
Sobe
5
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 1.050.000

Vila prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
240 m²
Sobe
8
Kopalnice
4
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naša nepremičninska agencija SithoniaProperties (Nepremičnine) deluje na Sitoniji, Halkidiki, s sedežem v Nikitiju. Prodaja nepremičnin in zemljišč, najem in upravljanje vaših nepremičnin.
Imamo široko paleto parcel, luksuznih hiš, stanovanj, mezonet, vil, naložbenih in poslovnih nepremičnin. Ponujamo celovite storitve z najboljšimi partnerji za vašo takojšnjo in najhitrejšo storitev, ki v največji možni meri zagotavlja interese naših strank.
Sodelujemo s strokovnjaki v panogi ter z notarji, inženirji, odvetniki in geodeti, da bi lahko zagotovili najboljši rezultat za najhitrejšo obdelavo pogodb. Naš cilj je takojšnja in najboljša storitev.
Nudimo storitve prodaje nepremičnin, obnove in nadzor naše pisarne do izvedbe.
V naši pisarni so najpomembnejše, kar nas odlikuje organiziranost, doslednost in zaupnost ter zaupanje naših strank.
Naša pisarna prevzame upravljanje vaših nepremičnin (upravljanje rezervacije-Airbnb, prijava in odjava)
Na čarobni lokaciji Sitonije, ki je eden najlepših naravnih krajev na svetu, ki harmonično združuje gore in morje.
Naša pisarna se lahko dosledno odzove na vsako potrebo svojih strank. Naš cilj je, da naše stranke vedno najdejo hišo in parcelo svojih sanj, predvsem pa je naša skrb.

Navigacija