+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 125
oglasi: 125
€ 700.000

Parcela prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
800 m²
Cena za m²
875 €/m²
Podrobnosti
€ 200.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
850 m²
Cena za m²
235 €/m²
Podrobnosti
€ 5.000.000

Hotel prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.100 m²
Sobe
25
Cena za m²
4.545 €/m²
Podrobnosti
€ 1.750.000

Parcela prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.100 m²
Cena za m²
1.591 €/m²
Podrobnosti
€ 550.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
1.100 m²
Cena za m²
500 €/m²
Podrobnosti
€ 130.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Salonikiou
Površina
1.200 m²
Cena za m²
108 €/m²
Podrobnosti
€ 40.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
1.200 m²
Cena za m²
33 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Parcela prodaja

Ormilia, Nea Sermili
Površina
1.250 m²
Cena za m²
80 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Parcela prodaja

Sithonia, Tripotamos
Površina
1.267 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 8.000.000

Hotel prodaja

Pallini, Nea Skioni
Površina
1.300 m²
Sobe
50
Cena za m²
6.154 €/m²
Podrobnosti
€ 175.000

Parcela prodaja

Sithonia, Tripotamos
Površina
1.400 m²
Cena za m²
125 €/m²
Podrobnosti
€ 520.000

Parcela prodaja

Panagia, Pirgadikia
Površina
1.600 m²
Cena za m²
325 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Parcela prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
1.750 m²
Cena za m²
63 €/m²
Podrobnosti
€ 350.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
1.780 m²
Cena za m²
197 €/m²
Podrobnosti
€ 65.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
1.800 m²
Cena za m²
36 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Neos Marmaras
Površina
1.850 m²
Cena za m²
97 €/m²
Podrobnosti
€ 50.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Ormos Panagias
Površina
2.015 m²
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
€ 620.000

Parcela prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
2.023 m²
Cena za m²
306 €/m²
Podrobnosti
€ 78.000

Parcela prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
2.027 m²
Cena za m²
38 €/m²
Podrobnosti
€ 490.000

Parcela prodaja

Makris Gialos, Analipsi
Površina
3.820 m²
Cena za m²
128 €/m²
Podrobnosti
€ 450.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
4.003 m²
Cena za m²
112 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naša nepremičninska agencija SithoniaProperties (Nepremičnine) deluje na Sitoniji, Halkidiki, s sedežem v Nikitiju. Prodaja nepremičnin in zemljišč, najem in upravljanje vaših nepremičnin.
Imamo široko paleto parcel, luksuznih hiš, stanovanj, mezonet, vil, naložbenih in poslovnih nepremičnin. Ponujamo celovite storitve z najboljšimi partnerji za vašo takojšnjo in najhitrejšo storitev, ki v največji možni meri zagotavlja interese naših strank.
Sodelujemo s strokovnjaki v panogi ter z notarji, inženirji, odvetniki in geodeti, da bi lahko zagotovili najboljši rezultat za najhitrejšo obdelavo pogodb. Naš cilj je takojšnja in najboljša storitev.
Nudimo storitve prodaje nepremičnin, obnove in nadzor naše pisarne do izvedbe.
V naši pisarni so najpomembnejše, kar nas odlikuje organiziranost, doslednost in zaupnost ter zaupanje naših strank.
Naša pisarna prevzame upravljanje vaših nepremičnin (upravljanje rezervacije-Airbnb, prijava in odjava)
Na čarobni lokaciji Sitonije, ki je eden najlepših naravnih krajev na svetu, ki harmonično združuje gore in morje.
Naša pisarna se lahko dosledno odzove na vsako potrebo svojih strank. Naš cilj je, da naše stranke vedno najdejo hišo in parcelo svojih sanj, predvsem pa je naša skrb.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +306944557800

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 21:00
      torek 09:00 - 21:00