+306944557800 info@sithoniaproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 125
oglasi: 125
€ 320.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Diaporos
Površina
4.005 m²
Cena za m²
80 €/m²
Podrobnosti
€ 45.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
4.024 m²
Cena za m²
11 €/m²
Podrobnosti
€ 950.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
4.059 m²
Cena za m²
234 €/m²
Podrobnosti
€ 200.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Elia
Površina
4.250 m²
Cena za m²
47 €/m²
Podrobnosti
€ 220.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Agios Nikolaos
Površina
4.668 m²
Cena za m²
47 €/m²
Podrobnosti
€ 150.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
5.100 m²
Cena za m²
29 €/m²
Podrobnosti
€ 220.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
5.880 m²
Cena za m²
37 €/m²
Podrobnosti
€ 150.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
6.000 m²
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
€ 73.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Ormilia, Metamorfosi
Površina
6.300 m²
Cena za m²
12 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
6.500 m²
Cena za m²
12 €/m²
Podrobnosti
€ 105.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Polygyros, Gerakini
Površina
8.000 m²
Cena za m²
13 €/m²
Podrobnosti
€ 400.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
8.000 m²
Cena za m²
50 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Elia
Površina
8.500 m²
Cena za m²
21 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
11.000 m²
Cena za m²
9 €/m²
Podrobnosti
€ 1.900.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Vourvourou
Površina
11.900 m²
Cena za m²
160 €/m²
Podrobnosti
€ 1.000.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Pallini, Paliouri
Površina
12.860 m²
Cena za m²
78 €/m²
Podrobnosti
€ 10.000.000

Parcela prodaja

Sithonia, Paralia Nikitis
Površina
16.000 m²
Cena za m²
625 €/m²
Podrobnosti
€ 2.500.000

Parcela prodaja

Pallini, Paliouri
Površina
24.000 m²
Cena za m²
104 €/m²
Podrobnosti
€ 1.350.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Nikiti
Površina
41.345 m²
Cena za m²
33 €/m²
Podrobnosti
€ 1.300.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Sithonia, Paradeisos
Površina
54.000 m²
Cena za m²
24 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Naša nepremičninska agencija SithoniaProperties (Nepremičnine) deluje na Sitoniji, Halkidiki, s sedežem v Nikitiju. Prodaja nepremičnin in zemljišč, najem in upravljanje vaših nepremičnin.
Imamo široko paleto parcel, luksuznih hiš, stanovanj, mezonet, vil, naložbenih in poslovnih nepremičnin. Ponujamo celovite storitve z najboljšimi partnerji za vašo takojšnjo in najhitrejšo storitev, ki v največji možni meri zagotavlja interese naših strank.
Sodelujemo s strokovnjaki v panogi ter z notarji, inženirji, odvetniki in geodeti, da bi lahko zagotovili najboljši rezultat za najhitrejšo obdelavo pogodb. Naš cilj je takojšnja in najboljša storitev.
Nudimo storitve prodaje nepremičnin, obnove in nadzor naše pisarne do izvedbe.
V naši pisarni so najpomembnejše, kar nas odlikuje organiziranost, doslednost in zaupnost ter zaupanje naših strank.
Naša pisarna prevzame upravljanje vaših nepremičnin (upravljanje rezervacije-Airbnb, prijava in odjava)
Na čarobni lokaciji Sitonije, ki je eden najlepših naravnih krajev na svetu, ki harmonično združuje gore in morje.
Naša pisarna se lahko dosledno odzove na vsako potrebo svojih strank. Naš cilj je, da naše stranke vedno najdejo hišo in parcelo svojih sanj, predvsem pa je naša skrb.

Navigacija